X POWIATOWYM KONKURS WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

5 i 7 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X POWIATOWYM KONKURS WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o postaci Wielkiego Polaka Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz dziejów odrodzonej II Rzeczypospolitej.
5 marca w konkursie wiedzy o Marszałku naszą szkołę reprezentowały: Justyna Jasnosz (7b) oraz Martyna Maziarz (7b). Zaś 7 marca w konkursie recytatorskim wystąpiła Kinga Galus (7a). Ponadto na konkurs plastyczny swoje prace wysłali: Wiktoria Więcek (8a), Magdalena Stańczyk (7b), Martyna Dochnal (7b), Hanna Chłopek (7a), Aleksandra Małecka (5b) i Maksymilian Kuta (8a). Prezentację multimedialną o życiu Józefa Piłsudskiego wykonał Jakub Szczurek (7a).