Wtorek, 2018-04-24

na rok szkolny 2018/2019

Załącznik nr 13/2018 Wójta Gminy Lisia Góra

Podanie do klasy pierwszej

Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej

TERMINY KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

SZKOŁA Z LOTU DRONA

Adres szkolego dziennika elektronicznego:

Rodzice zainteresowani postępami swoich dzieci mogą na bieżąco obserwować ich postępy.

Będą podawane także uwagi dotyczące frekwencji i zachowania.

Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

Nasza placówka otrzymała w bieżącym roku szkolnym certyfikat „Wiarygodna szkoła”. Program „Wiarygodna Szkoła” powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoim uczniom. Synonimem uczestnictwa w programie jest przyznawany Certyfikat Wiarygodności, który jest dowodem spełniania powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.

Kategoria Wiarygodna Szkoła Podstawowa jest Programem, który wyróżnia te szkoły podstawowe, które przede wszystkim spełniają wysokie standardy edukacyjne. Są to szkoły, które mogą pochwalić się ciekawą bazą dydaktyczną, ale także w pełni zapewniają bezpieczeństwo swoim uczniom, tak ważne dla każdego rodzica.

Dzięki certyfikatowi WIARYGODNA SZKOŁA, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze, wzmacnia swoją pozycję wśród innych szkół, jako wiarygodny partner w edukacji. Otrzymany certyfikat zobowiązuje jeszcze bardziej całą społeczność szkolną, do dalszej, efektywnej pracy w celu osiągania pozytywnych rezultatów dydaktyczno-wychowawczych.

Misja szkoły.

2010-04-19