Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (IMS)- KL.VII-VIII ROK SZKOLNY 2022/2023

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (IMS)- KL.VII-VIII
                              ROK SZKOLNY 2022/2023

Mistrzynie powiatu tarnowskiego w składzie:
Świętek Olga - VIIIC
Pytel Zuzanna - VIIIC
Giża Aleksandra - VIIIC
Wojciechowska Ilona - VIIIC
Sygnator Żaneta – VIIIC
Kurczab Oliwia - VIIIC
Madura Julia - VIIIB
Gumola Magdalena – VIIIB
Ciochoń Milena - VI
IIA
Zych Amelia  - VIIIA
Wiktoria Więcek – VIIA

Reprezentacja szkoły zajmując pierwsze miejsce w gminie, zdobyła awans, tym razem  od razu, do finału powiatowego w Wierzchosławicach.  Spotkały się tam zwyciężczynie   z ośmiu gmin.
Dziewczyny przez ten turniej przeszły niepokonane. Tym razem również nastąpiły zmiany wprowadzone przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie i zamiast rejonu zorganizowano półfinał wojewódzki.

30 maja 2023r. nasze piłkarki reprezentowały szkołę, gminę Lisia Góra i powiat tarnowski w półfinale wojewódzkim  w Gorlicach. Po wyrównanych spotkaniach, niepocieszone  ostatecznie zajęły 6 miejsce, na 11 uprawnionych do startu mistrzów powiatów takich jak: bocheński, brzeski, dąbrowski, gorlicki, limanowski, nowosądecki, tarnowski, wielicki, proszowicki, m. Nowy Sącz i m. Tarnów.  Jeszcze raz wielkie gratulacje dla dziewczyn i podziękowania za wszystkie sukcesy sportowe  i całą sportową przygodę dla naszej szkoły.