POŻEGNANIE PEDAGOGÓW

Szanowni Państwo -

Pani mgr Krystyna Piotrowska, Pani mgr Maria Wiatr oraz mgr Pani Angelika Klimek, mgr Pani Maria Plebanek, pani mgr Beata Chrobak, Pan mgr Jakub Sikorski.

W dniu tak ważnym i znaczącym zwracamy się do Państwa w imieniu całej Rady Pedagogicznej ze słowami gorących podziękowań za wieloletnią pracę, za wysiłek i trud wychowawczy, za serce, które wciąż życzliwe zarówno dla uczniów, jak i dla nas. Byliście Państwo w tej szkole niezwykle potrzebni.

Kształtowaliście wrażliwość dzieci i młodzieży, a co za tym idzie – otwartość na to wszystko, co piękne i dobre. Nauką jak kluczem otwieraliście ich serca, czyniąc ich  lepszymi, bardziej szlachetnymi. Wasza praca, pełna oddania dla uczniów, ogromnego poświęcenia, może być dla nich pięknym przykładem w ich dorosłym życiu. Wasza postawa, nacechowana serdecznością i głęboką tolerancją, cieszyła się uznaniem i szacunkiem nas wszystkich.

Pani Krystyno i Pani Mario, zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokich refleksji.

W imieniu kolegów i koleżanek życzymy Paniom zdrowia na długie lata, radości i dni wolnych od trosk i kłopotów. Mamy nadzieję, że zechcą Panie podtrzymywać więzi ze szkołą, z nami.

Proste słowo DZIĘKUJEMY niech pomieści wyrazy wielkiej wdzięczności, jakie pragniemy przekazać Wam wspaniałym pedagogom i koleżankom, a słowo  PRZEPRASZAMY niech pozwoli zapomnieć to co złe. DZIĘKUJEMY za cierpliwość, troskę i trud codziennej, niełatwej pracy, za pomoc, której nigdy nikomu nie odmówiłyście. DZIĘKUJEMY!

Szanowni Pedagodzy!

Z wielkim wzruszeniem żegnamy Panie mgr Krystynę Piotrowską i mgr Marię Wiatr, które  długie lata swojego życia poświęciły nam – dzieciom i młodzieży w tej szkole. To dzięki Waszemu zaangażowaniu nasze szkolne dni były tak niezwykłe. Przez długie lata swojej pracy kształtowałyście w nas zamiłowanie do zdobywania wiedzy  i szacunek dla drugiego człowieka.

Dziękujemy za wszystkie porady i przekazaną wiedzę. Dziękujemy za każdą pochwałę i krytykę, które pozwoliły nam być lepszymi uczniami i lepszymi ludźmi. Dziękujemy!