Projekt „Jeżdżę z głową” za nami.

W dniach od 10-14 lutego dzieci i młodzież naszej szkoły pod opieką R. Kocoł, M. Plebanek i M. Góreckiej brała udział w projekcie „Jeżdżę z głową” zorganizowanego przez naszą gminę. Wszystko odbywało się  na wyciągu narciarskim  w Jastrzębiej . Uczniowie pod okiem profesjonalnych instruktorów uczyli się od podstaw, bądź doskonalili umiejętność jazdy na nartach. Doskonale warunki pogodowe, mila atmosfera wśród uczestników  sprawiły, ze wszyscy sumiennie ćwiczyli pomimo zmęczenia. Ostatniego dnia odbył się krótki egzamin z poznanych umiejętności, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, i słodki upominek. Bardzo zadowoleni, z nowymi umiejętnościami  i chęcią dalszej nauki wróciliśmy do domu.