POKAZ ILUZJI

W piątek (20 listopada) gościliśmy iluzjonistów, którzy przenieśli nas w świat gry ludzkiego sprytu. Świat pełen zagadek, pytań bez odpowiedzi, niewytłumaczalnych zdarzeń i rzeczy. Do zabawy zaprosił nas sztukmistrz, który tak przedstawiając siebie i swoją pasję:

„Nazywam się Benny Khermayer, urodziłem się w Osijek w Chorwacji. Do Polski przybyłem 1991r. i od tego momentu nieprzerwanie występuję, ciesząc się dużą popularnością. Jako jeden z niewielu iluzjonistów swoją pracą bawię i fascynuje zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Pokazy przygotowuję indywidualnie, by długo zostały w pamięci. Oprócz małych iluzji (trików) w repertuarze posiadam także te duże, mogę się poszczycić, że jestem jedynym iluzjonistą w Polsce, jak i jednym z niewielu na świecie, który jest zarazem twórcą dużych iluzji. Cieszę się, że mam możliwość oferować Państwu swoje umiejętności, bo to co robię, nie jest dla mnie pracą, lecz czystą pasją, która sprawia, że jestem szczęśliwym człowiekiem.

Program jest dostosowany do wieku dzieci oraz miejsca spektaklu. Gwarantujemy profesjonalizm i wysoką jakość programu, a naszym małym widzom również aktywny udział w spektaklu, promując pozytywne treści dotyczące zachowań i życia w społeczeństwie. Rekwizyty, których używamy, są całkowicie bezpieczne, a spektakl nie wzbudza w młodych widzach żadnych negatywnych emocji. Moje programy uczą, bawią i fascynują oraz uwalniają pozytywne cechy dzieci w różnym wieku. Głównym atutem naszych programów jest fakt, że dzieci aktywnie biorą udział w prawie wszystkich iluzjach, dzięki czemu będą długo pamiętały o tej atrakcji, którą Państwo im zapewnili.”

Widowisko było ciekawe i bardzo się nam podobało.