DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2015

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

W poniedziałek 13 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Stąd zaangażowani w organizację dnia otwartego w szkole nauczyciele oraz uczniowie kilku klas swoim gościom mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć.

Spotkanie rozpoczął Dyrektor szkoły p. Jerzy Sadłoń, który serdecznie przywitał przybyłych gości – grupy przedszkolaków wraz z opiekunkami. Tego dnia dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, podczas których wraz ze starszymi kolegami tworzyły fantazyjne collage. Każdy mógł zobaczyć, w jaki sposób pracuje się w klasie, obejrzeć sale i zawiązać nowe znajomości. Klasy młodsze bardzo serdecznie przyjęły nowych kolegów i pomagały im podczas zajęć. Zwiedzanie szkoły zakończyliśmy w hali gimnastycznej. Klasy starsze przygotowały dla maluchów niespodziankę w postaci zabaw ruchowych. Dopingowane przedszkolaki wykazywały się sprawnością fizyczną.

Zwiedzanie zakończył słodki poczęstunek. Pan wicedyrektor Andrzej Barwacz zadbał o to, by każde dziecko dostało słodkie małe, co nieco. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2015 r.

Rodzice przedszkolaków zostali zaproszeni tego dnia o godzinie 17.00 na spotkanie z dyrektorem szkoły i nauczycielami. Mogli obejrzeć budynek jak również zadawać pytania dotyczące nauki w naszej szkole i otrzymywać kompetentne, konkretne odpowiedzi. Mamy nadzieję, że każdy rodzic uzyskał wyczerpujące wiadomości o metodach i formach pracy naszej szkoły.