Inauguracja roku szklonego 2014/2015

1 września, po dwumiesięcznym wakacyjnym wypoczynku, powróciliśmy do obowiązków szkolnych. Nowy rok szkolny 2014/2015 rozpoczęliśmy uroczystą mszą św., odprawioną przez ks. Grzegorza Krakowskiego dla całej społeczności szkolnej. Następnie udaliśmy się do hali sportowej naszej szkoły, gdzie odbyła się akademia z udziałem zaproszonych gości: zastępcy wójta gminy Lisia Góra p. Sławomira Turka, sołtysa Lisiej Góry p. Mariana Witka, przewodniczącego Komisji Oświaty Rady Gminy p. Piotra Miotły oraz radnych – p. Michała Muchy i p. Andrzeja Brożka.

Ważnym punktem uroczystości było poświęcenie nowego placu zabaw, oddanego do użytku dzieciom do 12 roku życia, współfinansowanego ze środków programu rządowego „Radosna Szkoła” i samorządu gminy Lisia Góra.

Po wystąpieniach p. dyrektora  Jerzego Sadłonia oraz zaproszonych gości, głos oddano uczniom, którzy w krótkim programie artystycznym powitali w naszym  imieniu  nowy rok szkolny.

Po akademii poszczególne klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami, aby omówić bieżące sprawy.