Koniec rok szkolnego 2013/2014

UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Dobiegł końca rok szkolny 2013/2014. Dla wielu uczniów był on bardzo pracowity. 26 czerwca Pan Dyrektor gratulował laureatom konkursów, turniejów sportowych oraz osobom reprezentującym szkołę w różnorodnych imprezach jak również pracującym na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Uczniowie ci otrzymali nagrody oraz dyplomy. Wyjątkowe gratulacje z rąk Pana Dyrektora otrzymała uczennica kl. VI a Aleksandra Osińska - laureatka wielu konkursów na szczeblu szkolnym, gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Pan Dyrektor mgr Jerzy Sadłoń życzył uczniom wielu sukcesów i zachęcał przykładem Oli do dalszej wytężonej pracy. Po rozdaniu nagród uczniowie klas VI zaprezentowali na pożegnanie krótki występ artystyczny. Było wiele szkolnych anegdot jak i wspomnień związanych z mijającym rokiem w szkole.

27 czerwca o godzinie 900 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta na zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Pod przewodnictwem ks. Grzegorza uczniowie wraz z rodzicami oraz Grono Pedagogiczne dziękowali za łaski uzyskane w tym roku szkolnym oraz prosili o błogosławieństwo Boże podczas zasłużonych wakacji. Po przybyciu do szkoły w hali sportowej Pan Dyrektor wręczył uczniom nagrody i dyplomy za najlepsze wyniki w nauce. Uczniowie klas III – VI otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz drobne upominki. Pan Dyrektor złożył również podziękowania za wsparcie, pomoc, życzliwość wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób wspierali szkołę w jej przedsięwzięciach.

Następnie wszyscy udali się do sal, bo po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkać się z wychowawcą i odebrać świadectwo ukończenia klasy i szkoły. Życzenia udanych wakacji przeplatały się z podziękowaniami za trud całorocznej pracy. Mamy nadzieję, że następny rok szkolny będzie przynajmniej tak samo dobry albo jeszcze lepszy od poprzedniego.