Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Turniej mikołajkowy.

XV Mikołajkowy Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej

Dnia 12.12.2013r. odbył się w hali sportowej w Lisiej Górze XV Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców z klas trzecich szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn. Reprezentowali następujące szkoły: Lisia Góra, Nowa Jastrząbka, Łukowa, Brzozówka, Breń, Stare Żukowice, Pawęzów, Zaczarnie, Nowe Żukowice, Śmigno.

Organizatorem i sponsorem tego turnieju był dyrektor zespołu szkół w Lisiej Górze mgr Jerzy Sadłoń. Wszyscy zawodnicy świetnie się bawili, wzajemnie się dopingowali, ale każda drużyna starała się uzyskać jak najlepszy dla siebie rezultat bramkowy. Po rozegraniu wszystkich meczy klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce – Brzozówka

II miejsce – Nowe Żukowice

III miejsce – Lisia Góra

Wyróżnione drużyny otrzymały puchary a pozostałe dyplomy. Turniej uświetnił swoją obecnością Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim zawodnikom i ich opiekunom słodkie upominki. Turniejowa gala zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.