Majka Jeżowska

Mikołajkowy koncert Majki Jeżowskiej

Kto z nas nie nucił kiedyś „A ja wolę moją mamę…” czy „Wszystkie dzieci nasze są”? Piosenki naszej rodzimej gwiazdy „familijnej” zna każdy. I dorosły, i dziecko. Warto je chyba „odkurzyć” i przypomnieć. A okazja nadarzyła się sama. Św. Mikołaj zesłał nam Majkę Jeżowską do Tarnowa na koncert w tym magicznym dniu.

Klasy I - III wyruszyły na spotkanie z gwiazdą w mikołajkowych strojach i od razu zostały zauważone przez artystkę. Piosenkarka jak zwykle nie zawiodła swojej publiczności.

-Kto lubi śpiewać?- zapytała salę Majka Jeżowska. Okazało się, że wszyscy.

-A kto lubi tańczyć? - indagowała (ciągnęła za język Uśmiech) piosenkarka. Odpowiedział jej kolejny las rąk. Wtedy koncert można było już rozpocząć. Piosenki przeplatane były konkursami i nagrodami rozdawanymi przez samą piosenkarkę. Były to plakaty, książki i płyty z jej utworami.

Dzieci bawiły się świetnie. Każda piosenka zmuszała do tańca i zabawy. Chętnie wrócimy na zajęciach do tych piosenek oraz do nowych utworów tej lubianej artystki.