Konkurs biblijny 2013

KONKURS BIBLIJNY

„Będziesz Biblię nieustannie czytał – powiedział do mnie dziadek. Będziesz ją kochał więcej niż rodziców. Więcej niż mnie, nigdy się z nią nie rozstaniesz. A gdy zestarzejesz się, dojdziesz do przekonania, że wszystkie książki, jakie przeczytałeś w życiu, są tylko nieudolnym komentarzem do tej jedynej Księgi” (Roman Brandstaetter).

W dniu 17 października o godz. 1300 przeprowadzony został szkolny etap Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Z naszej szkoły podstawowej w konkursie wzięło udział 10 osób. Byli to: Gabriela Michalska, Eryk Miś, Katarzyna Kozioł, Natalia Witek, Wioletta Siedlik, Aleksander Wajs, Aleksandra Poniewska, Wiktoria Kiełbasa, Maria Żak, Aleksandra Kocoł. Uczestnikom konkursu życzymy, by zainspirowani lekturą Pisma Świętego często czytali Słowo Boga i rozważali je w sercu. Niech czytanie Pisma Świętego przynosi w ich życiu obfite owoce i umacnia przyjaźń z Panem Bogiem.

s. Barbara