Dzień Edukacji Narodowej 2013

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Święto Komisji Edukacji Narodowej to szczególna chwila, aby okazać wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty szczerą wdzięczność za trud i wysiłek, jaki wkładają w edukację młodego pokolenia.

Również uczniowie naszej szkoły wierszem i piosenką uczcili ten dzień. W trakcie uroczystej akademii cała społeczność szkolna miała okazję posłuchać zarówno wzruszających życzeń, jak i zobaczyć humorystyczne scenki, które w niezwykle barwny sposób, pokazały codzienną rzeczywistość w szkole.

Dyrektor placówki mgr Jerzy Sadłoń, w swoim wystąpieniu podziękował nauczycielom za ich codzienną pracę, okazywane serce, wsparcie i sympatię oraz życzył wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości, cierpliwości oraz tego, aby podejmowany trud był zawsze źródłem satysfakcji i uznania.