Zakończenie roku 2012/2013

UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

27 czerwca, w przeddzień zakończenia roku szkolnego 2012/ 2013 odbyło się w hali naszej szkoły podsumowanie całorocznej pracy i uroczyste pożegnanie klas szóstych. Uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i świadectwo z wyróżnieniem, wręczono nagrody książkowe. Nagrody otrzymali także laureaci konkursów i zawodów sportowych. Nagrodzono również za wzorową frekwencję, pracę społeczną i najlepsze czytelnictwo. Dyrektor szkoły, wychowawcy i opiekunowie konkursów gratulowali zdobywcom laurów, a pozostałych zachęcali do naśladowania wzorowych kolegów.

Szóstoklasistom życzyliśmy wszyscy sukcesów w gimnazjum.

Podczas mszy św. w kościele parafialnym 28 czerwca nauczyciele,  rodzice i uczniowie dziękowali za szczęśliwie miniony rok szkolny 2012/ 2013. Po mszy św. odbyła się w szkole akademia, przygotowana wspólnie  przez szkołę podstawową i gimnazjum.

Nastąpiło uroczyste przekazanie sztandarów obu szkół nowym pocztom sztandarowym. Rodzicom wręczono listy gratulacyjne oraz podziękowania za współpracę.

Na koniec Dyrektor Zespołu Szkół podziękował wszystkim za całoroczną współpracę i życzył dobrego, bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.