Obóz sportowy na Mazurach

OBÓZ SPORTOWY NA MAZURACH

W dniach 14-20 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obozie sportowym na Mazurach. Ośrodek kolonijny „Kulka”, w którym mieszkali, oddalony jest 15 km od Szczytna, nad brzegiem jeziora Łęsk, w okolicach Rezerwatu Przyrody Kulka. To niezwykle urokliwe miejsce, jak i niezawodna pogoda sprawiły, że dzieciaki przeżyły sześć niezapomnianych, pełnych atrakcji dni. Oprócz typowo sportowych zajęć, uczestnicy obozu, brali udział w nauce pływania na kajakach, wycieczce do Mikołajek, zajęciach rekreacyjnych w Aquaparku, ognisku połączonym z pieczeniem kiełbasek, dyskotece oraz plażowaniu i kąpielach w miejscowym jeziorze. Dla uczniów, którzy uczestniczyli w obozie po raz pierwszy, zorganizowano „chrzest”, czyli szereg humorystycznych i sprawnościowych zadań do wykonania. Wszyscy poddani temu testowi wyszli z niego zwycięsko, dostarczając oczywiście dodatkowych atrakcji pozostałym uczestnikom obozu.

Szkoda tylko, że czas płynął tak szybko… Dobrze, że za kilka dni rozpoczynamy długo wyczekiwane wakacje.