Gminny konkurs ekologiczny

GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

Dnia 17.06.2013r. odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny w Szkole Podstawowej w Brniu. Uczennice klas szóstych: Kinga Jasnosz, Dominika Olszówka i Weronika Peroń razem z panią Ewą Jarek reprezentowały naszą szkołę.

W pierwszej kategorii szkoły biorące udział w konkursie musiały przygotować 15- minutową prezentację na temat elektrośmieci. Nasza szkoła chyba najlepiej wypadła J. Wcześniej wiele ćwiczyłyśmy, jednak przed występem miałyśmy tremę. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie, gdyż zajęłyśmy I miejsce. W drugiej kategorii oceniano uczestników za wykonanie piosenek ekologicznych. Kinga Jasnosz piosenką „Otwórz oczy szeroko i patrz” wywalczyła II miejsce, choć niewiele brakowało jej do wygranej. Byłyśmy świetnie przygotowane przez panią Ewę Jarek, co przyniosło efekty. Jesteśmy wszystkie bardzo zadowolone z sukcesu.

Weronika Peroń