DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

EKOLOGICZNE WSPOMNIENIE

DNIA NIEZAPOMINAJKI.

Dnia 4 czerwca w naszej szkole odbyły się zawody sportowe z okazji Dnia Sportu i Dnia Dziecka oraz przedstawienie ekologiczne, jako wspomnienie Dnia Niezapominajki.

Rozpoczęliśmy przedstawieniem ekologicznym około godziny 8.00, na scenę wyszli aktorzy w kolorowych i pomysłowych strojach. Uczniom najbardziej podobała się scena z uczonym i jego żoną, która ukazuje i przestrzega, jak kiedyś będzie wyglądał świat, jeśli nie będziemy chronić przyrody. Publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Po przedstawieniu zaczęły się zawody sportowe klas I - III i IV - IV. Walka była zacięta i wyrównana. Kibice szaleli. Każda klasa miała przebrać się za jedno miasto. Powiewały flagi kibiców i było słychać okrzyki dopingu. W końcu wyłoniono zwycięzców. Została nimi klasa VI a. Drugie miejsce zajęła klasa VI b. Konkurencje rozwiązały rzuty karne. Uczestnicy otrzymali dużo cukierków i z uśmiechem na twarzach wrócili do domów. Ten dzień był pełen emocji i dobrej zabawy. Na pewno wszyscy by chcieli, aby tak mijał każdy dzień w szkole.

Dziękujemy pani Ewie Jarek, pani Katarzynie Janiszewskiej - Rusek oraz panu Jakubowi Sikorskiemu za przygotowanie przedstawienia i zawodów sportowych.

Kamila Żołądź kl. VI b