OBÓZ SPORTOWY W MANOWYCH - 2013

OBÓZ SPORTOWY W MANOWYCH 2013

Ferie zimowe dla 25 uczniów naszej szkoły zaczęły się na sportowo od wyjazdu na obóz rekreacyjno sportowy do miejscowości Maniowy. Podczas całego pobytu dzieci uczestniczyły zarówno w treningach piłkarskich jak i ogólnorozwojowych. Były także zabawy na śniegu oraz wyjścia na lodowisko co sprawiało ogromna radość wszystkim, nie tylko dzieciom ale również opiekunom. Klasa sportowa z naszej szkoły rozegrała również dwa mecze kontrolne z drużynami Akademii Piłkarskiej Borek Kraków, które zakończyły się zwycięstwem i porażka ale nie wynik był najważniejszy lecz dobra zabawa i poznanie rówieśników z Krakowa. W przed ostatni dzień obozu uczniowie którzy byli z nami pierwszy raz przeszli chrzest przygotowany przez pozostałych. Było mnóstwo śmiechu i radości wszystkich uczestników. Ogólnie można podsumować wyjazd za bardzo udany i życzyć sobie powrotu do Maniowych w przyszły roku.