Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2012

W tym roku wraz z początkiem grudnia przybyła do nas prawdziwa zima. W tej śnieżno-mroźnej scenerii, 5 grudnia odbył się już po raz kolejny Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców klas trzecich Szkół Podstawowych z Gminy Lisia Góra. Gospodarzem turnieju tradycyjnie była Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze, a organizatorem Dyrektor Szkoły mgr Jerzy Sadłoń. Pomocą i zaangażowaniem służyły wychowawczynie klas trzecich: mgr Lidia Kawa i mgr Małgorzata Wielgus. Zawzięcie rywalizowały ze sobą reprezentacje z ośmiu szkół z terenu naszej gminy: grupa A: SP Brzozówka, SP Jastrząbka, SP Nowe Żukowice, SP Zaczarnie; grupa B: SP Lisia Góra, SP Breń, SP Stare Żukowice, SP Kobierzyn.

Niepokonani, ku uciesze kibiców, okazali się mali piłkarze z Lisiej Góry. Miano najlepszego bramkarza zdobył Paweł Kozioł, broniąc zaciekle bramki i nie wpuszczając żadnego gola. Interesująca okazała się dogrywka, zorganizowana w celu wyłonienia najlepszego strzelca. Ostatecznie tytułem tym uhonorowano Kacpra Lisa.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Lisia Góra

II miejsce – Brzozówka

III miejsce – Stare Żukowice

Po sportowych zmaganiach, które dostarczyły moc pozytywnych emocji i wspaniałej zabawy, na wszystkich czekała nagroda. Przybył bowiem Święty Mikołaj, który obdarował uczestników paczkami. Na ręce kapitanów złożył dyplomy, a zwycięzcom wręczył puchary. Te radosne chwile upamiętniono wspólnymi zdjęciami.

Na kolejne sportowe zmagania Turnieju Mikołajkowego serdecznie zapraszamy! Szkoda tylko, że trzeba nam czekać aż cały rok …