Zakończenie roku 2011/2012

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

W dniach 28-29 czerwca żegnaliśmy miniony rok szkolny 2011/2012. Uczniowie- laureaci różnych konkursów oraz zawodów sportowych, a także celujący w nauce i najlepsi czytelnicy biblioteki szkolnej otrzymali piękne książki i dyplomy, jako nagrody za swoje osiągnięcia. Nagród było sporo, toteż pomocą Dyrekcji służyły wychowawczynie poszczególnych klas.

Następnie odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu przez ustępujący oraz ślubowanie nowych chorążych i przybocznych.

Z nagrodami w postaci piłek futbolowych dla chłopców i dużych maskotek- misiów dla dziewcząt przybyli też przedstawiciele OHP w Lisiej Górze, którzy rozdali je autorom najlepszych prac w konkursach o tematyce pożarniczej.

W uznaniu zasług Rodziców we wspieraniu swoich dzieci oraz pomoc całej społeczności szkolnej, jako podziękowanie za współpracę ze szkołą rozdano wielu Rodzicom listy gratulacyjne.

29 czerwca po Mszy św. w kościele parafialnym, zebrani w hali sportowej uczniowie uczestniczyli w pożegnaniu szóstoklasistów, odchodzących do gimnazjum. Uczniowie wystąpili z pięknie przygotowanym programem artystycznym. Było dużo śmiechu, ale i niejedna łezka zakręciła się w oku. Tradycyjnie uczniowie klas piątych wręczyli swoim starszym kolegom symboliczne upominki.

Jeszcze tylko rozdanie świadectw w klasach i... wakacje rozpoczęte Uśmiech