UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE

NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018 w zreformowanej, ośmioklasowej szkole podstawowej. Po uroczystej Mszy św., odprawionej przez nowego wikariusza ks. Tomasza Gołąbka, udaliśmy się do szkoły, gdzie w hali sportowej odbyła się akademia. Do obecnych przemawiał dyrektor szkoły p. Jerzy Sadłoń, odczytany został również list wójta gminy p. Arkadiusza Mikuły. Następnie uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Wchodzimy w nowy rok szkolny wypoczęci, pełni zapału i nadziei na sukcesy. Obchodząc w tych dniach 78. rocznicę wybuchu II wojny światowej wspominamy jej tragizm oraz tych, którym zawdzięczamy możliwość uczenia się w wolnej Ojczyźnie.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzymy  dużo wytrwałości,  odwagi do czynienia dobra, zrealizowania planów, marzeń i celów i aby wyzwania, jakie pojawią się w najbliższych miesiącach, były dla każdego źródłem zadowolenia, dodając motywacji do dalszych działań.