Wtorek, 2024-04-16

XXXIV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI

XXXIV WOJEWÓDZKI

KONKURS RECYTATORSKI

Poezja jest najbardziej czułym instrumentem, który rozbudza wrażliwość, jest sposobem poznania. Pomaga odnaleźć się w chaosie współczesnego świata, niosąc odpowiedzi na odwieczne pytania, odpowiedzi pełne bólu, ale i zachwytu nad światem. Poezja strzeże wartości uniwersalnych: dobra, miłości, prawdy i piękna.

W tym najczystszym duchu poezji został zorganizowany XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski.  Eliminacje szkolne jednogłośnie wygrała Natalia Miachalska i dostała się do etapu rejonowego.  W Pałacu Młodzieży w Tarnowie także była bezkonkurencyjna i bez problemu zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy.

Dziękujemy p. mgr Lidii Jaźwińskiej J za zgodę na wykorzystanie materiałów z Niezależnego Serwisu Informacyjnego KADR – a tym samym możliwość wysłuchania występu Natalki „na żywo” Uśmiech