• Odwiedziło nas: 1481966

V festyn BRD

BĄDŹ BEZPIECZNY MALUCHU W DROGOWYM RUCHU”

Pod takim hasłem odbył się 16 września 2011r. na sali TOSiR w Tarnowie V Festyn BRD - Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu zorganizowany przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego dla uczniów klas pierwszych i przedszkoli.

Naszą szkolę reprezentowała kl. I b pod opieką wychowawczyni mgr Marii Wiatr i   wicedyrektora mgr inż. Andrzeja Barwacza.

Z wielkim zaangażowaniem siedmio osobowe grupy dzieci zmagały się w konkursach sprawnościowych, a po jednym uczestniku w konkursie umiejętności jazdy na rowerze i z wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego. Pozostali uczniowie na trybunach głośno dopingowali swojej drużynie. Wszyscy świetnie się bawili. Każdy uczestnik otrzymał znaczek odblaskowy oraz wspaniale nagrody dla całej klasy.

Sebastian Kiełbasa za II miejsce w konkursie jazdy na rowerze i Jakub Olszówka z wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego otrzymali nagrody indywidualne.

GRATULACJE!!!