• Odwiedziło nas: 1481993

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Nowy rok szkolny 2011/2012

Nadszedł dzień 1. września, kiedy to uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok nauki. Po uroczystej mszy św., celebrowanej przez ks. proboszcza Stanisława Szałdę w kościele parafialnym, spotkaliśmy się na szkolnej hali sportowej. Dyrektor szkoły mgr Jerzy Sadłoń przywitał uczniów i ich Rodziców, nauczycieli oraz gości: posłankę Urszulę Augustyn, wicemarszałka województwa małopolskiego Romana Ciepielę, Bernarda Karasiewicz dyrektora Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, oraz radnych gminy Lisia Góra.

Każdy inauguracyjny rok szkolny to czas wzmożonej pracy i wysiłku, ale także sukcesów, radości oraz kolejnych dobrych wyników edukacyjnych. Starożytni mówili, że trzeba się uczyć dla siebie, nie dla szkoły. Drodzy Uczniowie życzymy przede wszystkim wspaniałych sukcesów w nauce. Niech szkoła będzie dla Was miejscem, do którego z radością  przychodzicie.

Wraz z pierwszym szkolnym dzwonkiem tarnowscy policjanci rozpoczęli akcję "Bezpieczna droga do szkoły". Działania rozpoczęto na drodze W 984 w  Lisiej Górze inicjatywą "Zwalniam przed szkołą". Uczestnicy akcji rozdawali kierowcom ulotki, zachęcając ich do znacznego ograniczania prędkości przy szkołach oznaczonych  tzw. "agatkami".

Wszystkim uczącym się i Nauczającym

życzymy samych sukcesów

w rozpoczynającym się roku szkolnym 2011/2012!