Olimpiada Malucha 2011

OLIMPIADA MALUCHA 2011.

Sobota 4 czerwca 2011r. była bardzo upalna. Jednak temperatura w okolicy naszej szkoły była zdecydowanie najwyższa. To właśnie tutaj odbyła się Olimpiada Malucha. Tuż przed godziną 14.00 zaczęli przybywać pierwsi „sportowcy" - dzieci klas I- III wraz z rodzicami i rodzeństwem.

Cały ciężar prowadzenia imprezy spadł na Pana Dyrektora mgr Jerzego Sadłonia. Po uroczystym otwarciu i przywitaniu (nie)spodziewanych gości z toru żużlowego zaczęła się ostra rywalizacja. Rodzice ramię w ramię ze swoimi pociechami walczyli w różnorodnych konkurencjach. Sędzia skrupulatnie i sprawiedliwie liczył punkty. Gdy zmęczenie dopadło zawodników ogłoszono przerwę.

Chwile wytchnienia umilał pokaz akcesoriów żużlowych i wywiad z gościem - którym był Fredrik Lindgren -szwedzki zawodnik Unii Tarnów. Nasz gość przywiózł też prezenty w postaci klubowych gadżetów. Po zapozowaniu do wspólnego zdjęcia wszyscy na nowo podjęli rywalizację. Braki w kadrze rodziców uzupełniał Fredrik, który niezmordowanie biegał to w jednej to w drugiej drużynie.

Walka była zacięta, lecz wyniki zadowoliły wszystkich. Olimpiada zakończyła się remisem. Wszyscy wygrali! Pan Dyrektor rozdał medale i gratulował zmęczonym, ale szczęśliwym zawodnikom. To była świetna zabawa!

Do zobaczenia za rok...