Rabka Zakopane klas II

RABKA - ZAKOPANE

W dniu 2 czerwca uczniowie klas trzecich wyjechali na dwudniową wycieczkę w góry. Smutne twarze rodziców pożegnały swoich milusińskich przed odjazdem. W pierwszym dniu dzieci wspaniale bawiły się w Rabkolandzie, korzystając z  wybranych przez siebie atrakcji. Największym powodzeniem cieszyły się samochodziki, na które straciły najwięcej żetonów. Mimo, iż świetnie się bawiły, to jednak nie mogły doczekać się noclegu. Dla większości był to pierwszy wyjazd bez rodziców i pierwsza noc spędzona w gronie rówieśników, w  przytulnym pensjonacie „Franio'' w Mszanie Dolnej.

Drugi dzień wycieczki to Zakopane i nasze najpiękniejsze góry Tatry. Przez całą wycieczkę towarzyszyła nam przewodniczka, która opowiadała wiele ciekawych rzeczy związanych ze zwiedzanymi miejscami. Zwiedziliśmy Gubałówkę, Dolinę Białą, Krupówki, Wielką Krokiew i sanktuarium na Krzeptówkach.

Wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia pozostaną na długo w pamięci trzecioklasistów. Wszyscy ocenili, że wycieczka była udana.