• Odwiedziło nas: 1482031

Warsztay malarskie.

Dnia 22 maja w stadninie koni w Starych Żukowicach odbyły się warsztaty plastyczne.

W tę podróż wybrali się utalentowani uczniowie naszej szkoły.

Wczesnym rankiem zebraliśmy się pod szkołą. Niedługo potem pod opieką pani Agaty Nowak wyruszyliśmy w drogę. Gdy dotarliśmy na miejsce były już tam inne grupy. Następnie usiedliśmy wygodnie na swoich miejscach i zabraliśmy się do pracy. Tematem przewodni były konie. W trakcie rysowania część z nas udała się na przejażdżkę konną. Wszyscy byli z niej zadowoleni, ale musieli wracać do zaczętej pracy. Na końcu nasze rysunki zostały ocenione i wybrano najładniejsze. W międzyczasie wybraliśmy się na wycieczkę bryczką po lesie. Potem zwiedzaliśmy stadninę. Pozwolono nam nawet wejść do zagrody ze źrebakami i ich matkami. Następnie ogłoszono wyniki:

I miejsce: Kamil Ostręga - kl.4b

II miejsce: Bartek Traszka - kl.6b

III miejsce: Ada Czerwińska - kl.5a

Innie prace dostały wyróżnienie.

Po tak męczącym dniu wszyscy ucieszyliśmy się z powrotu do domu. Miło będziemy wspominać ten wspaniały dzień i mamy nadzieję, że wrócimy tu za rok.

Kinga Smutek z kl.6a