Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE

ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

W ZESPOLE SZKÓŁ

W LISIEJ GÓRZE

Po dwumiesięcznym okresie wakacji, 3 września, uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2012/2013. Ten dzień był dla nas wyjątkowy, gdyż pierwszy raz spotkaliśmy się jako społeczność Zespołu Gimnazjum im. Ofiar Katynia i Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski.  Uroczystość szkolną poprzedziła msza święta odprawiona w kościele w Lisiej Górze przez księdza Grzegorza Krakowskiego, którego serdecznie witamy w naszym gronie. Dalsza część inauguracji odbyła się tradycyjnie w szkolnej hali sportowej, gdzie dyrektor mgr Jerzy Sadłoń przywitał uczniów, licznie przybyłych rodziców i pracowników szkoły. Przypomniał również o niedawnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Następnie uczniowie udali się do klas, by spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Życzymy z całego serca, aby fascynująca przygoda odkrywania wiedzy i mądrości była dla Was źródłem nieustającej satysfakcji. Niech nie zabraknie Wam sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji. Wierzymy, że stać Was na wiele! „Pamiętajcie, że uczycie się nie dla szkoły, lecz dla siebie.” PowodzeniaJ

Nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

Z kolei Rodzicom, przekazujemy życzenia dobrej współpracy z gronem pedagogicznym. Niech osiągnięcia dzieci będą owocem Waszej pracy i przyniosą Państwu wiele satysfakcji.