Misja szkoły.

„W naszej szkole znajdziesz przyjaźń i pomoc"

Jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji wychowawczej, materialnej lub innej zwróć się do wychowawcy, dyrektora, pracownika administracji, a otrzymasz pomoc.

Jeśli masz trudności w nauce skorzystaj z pomocy koleżeńskiej, zajęć wyrównawczych, poproś o pomoc w świetlicy szkolnej, a przede wszystkim zwróć się do swojego nauczyciela.

Jeśli pragniesz rozwijać swoje zdolności i talenty skorzystaj z bogatej oferty zajęć nadobowiązkowych, kół zainteresowań, zajęć sportowych i kulturalnych, sprawdź się w konkursach, olimpiadach i zawodach.

Angażując się w życie szkoły, korzystając z przygotowanej oferty zajęć obowiązkowych i nadobowiązkowych, wychowawczych, dydaktycznych, sportowych i kulturalnych, poznasz lepiej siebie i otaczającą Cię rzeczywistość, nawiążesz nowe znajomości i być może przyjaźnie. Zrozumiesz świat, będziesz stawał się odpowiedzialnym i prawym człowiekiem