PRÓBNA EWAKUACJA 2018

17 października, jak co roku przeprowadzono w naszej szkole próbną ewakuację, której celem było praktyczne zastosowanie procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia życia lub zdrowia. O godzinie 1035 po usłyszeniu sygnału alarmowego, nauczyciele wraz z uczniami oraz wszyscy pracownicy szkoły, szybko i sprawnie opuścili budynek wyznaczonymi drogami wyprowadzenia. Wszystkie osoby przebywające na terenie szkoły zdążyły przejść na miejsce zbiórki, którym był przyszkolny parking. Nad bezpieczną ewakuacją czuwała Ochotnicza Straż Pożarna w Lisiej Górze pod kierunkiem Pana Prezesa Wojciecha Taraszki. Po dokonanej przez strażaków kontroli budynku informację o prawidłowej przeprowadzonej akcji przekazał prezes straży pożarnej OSP Lisia Góra  Panu dyrektorowi szkoły P. Jerzemu Sadłoniowi. Dyrektor przyjął meldunek, odwołał alarm i uczniowie mogli wrócić do budynku na dalsze zajęcia.

Ewakuacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń.

Szkolny koordynator ds. bezpieczeństwa