Imieniny: Jarosława, Marka

TURNIEJ FINAŁOWY PROJEKTU EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM

TURNIEJ FINAŁOWY PROJEKTU

EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE

W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM

W tym roku zawody młodych szachistów odbyły się dnia 11 kwietnia w Hali COM COM Zone w Krakowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

• Adrian Malec kl. II a
  • Wiktoria Więcek kl. II a
  • Hubert Janus kl. III a
  • Miłosz Kawa kl. III a
  • Anna Paluchowska kl. III a
  • Wojciech Jarowski kl. III b
  • Paweł Opiła kl. III b
  • Olga Świętek kl. III c

W turnieju wzięło udział 424 zawodników z klas I – III, z całego województwa małopolskiego. Zawody rozgrywane były w 6 grupach – osobno uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich z podziałem na chłopcy i dziewczynki. Każdy zawodnik rozegrał 7 rund tempem 10’ na partię.

Uczniowie naszej szkoły mięli możliwość zmierzyć się z najlepszymi młodymi szachistami województwa małopolskiego. Każdy z nich zaliczył kilka wygranych pojedynków, zdobywając cenne punkty. Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami.