ZIMOWA PÓŁKOLONIA W NASZEJ SZKOLE

ZIMOWA PÓŁKOLONIA

W NASZEJ SZKOLE

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci i młodzieży. Ważne, by ta oczekiwana chwila odpoczynku od nauki nie zamieniła się w nudę i bezczynność. O tym właśnie pomyśleli organizatorzy zimowej półkolonii, która miała miejsce w naszej szkole.

Zajęcia zostały tak zaplanowane, aby bez względu na wiek i płeć każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie i w miły, atrakcyjny sposób spędzić czas. A chętnych nie brakowało.

Pierwszego dnia uczestnicy wyjechali do Krakowa do "Laserpark" Laserowy paintball. Podzieleni na grupy walczyli między sobą, czując się jak prawdziwa jednostka specjalna, następnym zadaniem było pokonanie laserowego labiryntu, który wymagał nie lada sprytu.

Drugiego dnia uczniowie w ramach półkolonii wyruszyli do Kina Cinema 3D w Tarnowie. Starsza grupa obejrzała film 3D „Więzień labiryntu: lek na śmierć" młodsza – „Tedi i mapa skarbów". Następnie odwiedzili McDonald's, gdzie każdy mógł sobie kupić to na co miał ochotę ;)

Trzeci dzień zimowiska to różnego rodzaju zajęcia sportowe takie jak: gra w  tenisa ziemnego, zajęcia na strzelnicy oraz ćwiczenia karate. Na koniec wszyscy posilili się pizzą. A, że był to Dzień św. Walentego, to jeden z uczestników półkolonii – Piotr Stokłosa, wręczył koleżankom i paniom piękne tulipany, za tą miłą niespodziankę jeszcze raz dziękujemy.

Park Trampolin HappyJump w Rzeszowie  skoki i pląsy oraz zajęcia w formie rywalizacji to atrakcja w czwartym dniu.

Ostatni spędzony razem dzień to wyjazd do Olesna do kręgielni oraz na projekcję filmów (w dwóch grupach), później zwiedzanie stadiony BRUK_BET Termalica w Niecieczy.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał słodkie upominki.