Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Zabawa karnawałowa klas I – III

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 8 lutego 2018 r. w godz. 1200 ­- 1500 w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Hala sportowa wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i  serpentynami zachęcała do szampańskiej zabawy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Każdy mógł uczestniczyć w zabawach i konkursach. Zwycięzcy konkursów otrzymywali słodkie nagrody. Atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane i  dym. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. W przerwach balowicze konsumowali pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.