Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

IV KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

W sobotę, 27 stycznia o godz.1700 w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze odbył się IV Koncert Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”, przygotowany pod opieką mgr Marii Góreckiej, mgr Beaty Chrobak, mgr Marii Plebanek oraz mgr Krystny Piotrowskiej.

Podczas tego wydarzenia mieszkańcy Lisiej Góry oraz zaproszeni goście, m. in. Wójt Gminy Lisia Góra Pan Arkadiusz Mikuła, mieli okazję wysłuchać kolęd i obejrzeć jasełka w stylu góralskim.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje muzyczne, taneczne i wokalne talenty. Chór szkolny wykonał skoczne i żywiołowe utwory inspirowane pastorałkami z gór i Podhala.

Soliści, tancerze i zespół muzyczny wykonywali muzykę na żywo. Magiczny nastrój podkreśliła piękna scenografia.

Koncert zakończył się wspólnie zaśpiewanymi kolędami. Podczas spotkania panowała sympatyczna i ciepła atmosfera pełna życzliwości i uśmiechu. Taki wieczór łączy wszystkich i wyzwala niezapomniane emocje.