MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS III

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

PIŁKI NOŻNEJ KLAS III

4 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się, już po raz dziewiętnasty, Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Organizatorem był dyrektor szkoły mgr Jerzy Sadłoń. Uczestnicy tych rozgrywek to uczniowie klas trzecich z dziesięciu szkół z terenu gminy Lisia Góra.

Po zaciętej walce pierwszą lokatę zdobyli zawodnicy z Brzozówki, drugą z Nowej Jastrząbki, trzecią z Nowych Żukowic, a czwarta przypadła gospodarzom. Królem strzelców został Szymon Ogorzelec, a najlepszym bramkarzem okazał się Konrad Chłopek – obaj zawodnicy z Nowej Jastrząbki. Oprócz pucharów mali sportowcy otrzymali upominki oraz dyplomy od św. Mikołaja, który zawsze jest gościem honorowym naszego turnieju.  Nie zabrakło emocji i zaciętej rywalizacji. Gorycz przegranej jak i radość zwycięzców osłodziły upominki od św. Mikołaja.

Na koniec każda z drużyn upamiętniła udział w turnieju, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie. Będzie ono przypominało o trudnych zmaganiach i radosnych, sportowych przeżyciach.