Imieniny: Anieli, Kasrota

ZAWODY BIEGOWE „BORZĘCIŃSKA DYCHA" – SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

ZAWODY BIEGOWE „BORZĘCIŃSKA DYCHA"

– SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

W dniu 17.09.2016 r. blisko pół tysiąca osób wzięło udział w zawodach biegowych „Borzęcińska Dycha" zorganizowanych na stadionie sportowym w Bielczy. Sportową rywalizację rozpoczęły przedszkolaki. W kolejnych kategoriach wystartowali uczniowie klas I-III, następnie IV-VI, a na końcu gimnazjaliści. Równo o godz. 12:00 - na trasę 10 km wyruszyli dorośli.

Wśród tak licznej grupy znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lisiej Górze. Na  linii startu stanęły Julia Celak, Daria Sus, Oliwia Dochnal, Nikola Czupryna, Sylwia Walus, Gabriela Kuta, Wiktora Ocłoń. Dziewczyny pokazały się z jak najlepszej strony.

Julia Celak stanęła na najwyższym stopniu podium i  odebrała pamiątkowy medal oraz  nagrody rzeczowe. Trzecie miejsce przypadło w udziale Darii Sus. Na czwartym miejscu sklasyfikowana została Wiktoria Ocłoń.  Pozostałe dziewczęta również ukończyły bieg i wszystkie dostały pamiątkowe medale. Podczas zawodów panowała bardzo przyjazna atmosfera, odbywały się konkursy, pokazy oraz nauka zumby.

Zawody w Borzęcinie to pierwsze, ale na pewno nie ostatnie, zawody Grupy Biegowej utworzonej w naszej szkole. Po tak owocnym debiucie z jeszcze większym zaangażowaniem będziemy przystępować do biegowej rywalizacji i godnie reprezentować Lisią Górę.