PÓŁKOLONIA 2015

WAKACYJNE WSPOMNIENIA - PÓŁKOLONIA 2015

Wakacje to czas odpoczynku i oderwania się od obowiązków szkolnych. Nasza szkoła tradycyjnie zaproponowała uczniom półkolonie. W dniach 29 czerwca – 3 lipca dzieci wyjeżdżały w różne miejsca, które gwarantowały dobrą zabawę. Grupa 64 uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem opiekunów sprawdzała swoją odwagę w parku linowym w Zawadzie, oglądała film „Minionki” w kinie Sokół w Dąbrowie Tarnowskiej, biwakowała w Parku Edukacji Ekologicznej w Polichtach, pływała w parku wodnym w Tarnowie i szalała na ranczu „Pasja” w Brzesku.Każdy dzień obfitował w nowe doświadczenia a uczestnicy bawili się doskonale pomimo zmiennej pogody.

A. Taraszka

A. Klonowicz